Κυριακή, 29 Απριλίου 2012

Νίκη
και καλοκαιρινές διακοπές

Με νίκη επί του Σαρωνικού (1-0) αποχαιρέτησε ο ΑΟ Μοσχάτου την αγωνιστική περίοδο 2011-12.
Η ομάδα τερμάτισε στις πρώτες βαθμολογικές θέσεις, όμως θα μπορούσε και καλύτερα.
Ευχόμαστε καλό καλοκαίρι σε αθλητές, παράγοντες και φίλαθλους με ένα φωτορεπορτάζ από τον αγώνα, ο οποίος χαρακτηρίστηκε από την απόδοση και το τέρμα του Γραμματικού αλλά και την ζεστή παρουσία των μικρών φίλων της ομάδας που δεν σταμάτησαν ούτε λεπτό να την επευφημούν και να την παροτρύνουν...

Λίγο πρίν έρθει το γκολ της νίκης ο Γραμματικός χάνει μοναδική ευκαιρία να ανοίξη το σκορ